درباره جیسون استاتهام؛

این دستفروش حالا ستاره هالیوود است

درباره جیسون استاتهام مرد سرسخت هالیوود قبل از بازیگر شدن چه می دانید؟

این دستفروش حالا ستاره هالیوود است

 جیسون استاتهام مرد سرسخت هالیوود با بازی در نقش مردان کارآزموده و خشن توانسته نامی برای خود در هالیوود دست و پا کند و بخشی از این موفقیت به خاطر این است که او در زندگی شخصی اش نیز به همین اندازه خونسرد و سرسخت بوده است. قبل از بازیگر شدن، استاتهام در خیابان‌های لندن به گفته خودش «یک دستفروش بدون مجوز» بود که عطر و جواهرات بدلی به رهگذران می‌فروخت.

اما همین استعدادهای او در فروش اقلام بدلی بود که توجه گای ریچی را جلب کرد تا در سال ۱۹۹۸ از او در فیلم Lock, Stock And Two Smoking Barrels استفاده کند. فیلمی بسیار موفق که شروع شهرت استاتهام به عنوان یک بازیگر اکشن بود.

بعد از چند سال فعالیت در دنیای مدلینگ و حتی حضور در تیم ملی شیرجه انگلیس، ریچی که تحت تاثیر شغل او در بازار سیاه قرار گرفته بود به سراغ استاتهام رفته و پیشنهاد کرد نقشی برای وی در فیلم جدیدش بنویسد که در آن شخصیت فیلم کسی است که کالاهای تقلبی داخل یک چمدان را به مشتریان خود می‌فروشد.

پاسخ استاتهام نیز مثبت بود و وی بعدها در این باره گفت: «نیازی به بازی کردن نبود، فقط من وارد دنیای سینما شدم در حالی که کاری را می‌کردم که به آن عادت داشتم».

منبع: اعتماد
کد مطلب: ۳۶۷۵۸۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت