مهران رجبی: اسرائیل حرامزاده است| با سر نقش‌های ضدصهیونیستی را می‌پذیرم

مهران رجبی در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد، روزی در یک اثر تلویزیونی و یا سینمایی برای محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی ایفای نقش کند، این نقش را خواهد پذیرفت؟ گفت: با سر می‌روم و این نقش را می‌پذیرم.

مهران رجبی: اسرائیل حرامزاده است| با سر نقش‌های ضدصهیونیستی را می‌پذیرم

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هر کسی اندازه یک قاشق چایخوری وجدان داشته باشد همین برای محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی کافی است.

وی  درباره اینکه سینماگران مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی چه وظیفه‌ای دارند؟ اظهار داشت: تمامی ضمایر مفرد و جمع می‌دانند که اسرائیل حرامزاده است بنابراین اگر هر کسی به اندازه یک قاشق چایخوری وجدان در سینه داشته باشد همین کافی است که در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی سکوت نکند.

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: هر کسی در هر استعدادی، شغل و موقعیتی که دارد باید کلام درست را در این زمینه ادا و از مظلوم دفاع کند.

رجبی اظهار داشت: همه عوامل و سینماگران هم از این قاعده مستثنی نیستند و لازم است این اتفاق در میان اهالی سینما هم بیفتد که در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی سکوت نکنند.

وی افزود: با این حرکت، سینماگران بدانند که به آرمان فلسطین کمک کرده‌اند.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد مهران رجبی روزی در یک اثر تلویزیونی و یا سینمایی برای محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی ایفای نقش کند، این نقش را خواهد پذیرفت؟ گفت: با سر می‌روم و این نقش را می‌پذیرم.

 
 
منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۷۱۱۹۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت