حال مهدی فخیم‌زاده چطور است؟

مهدی فخیم‌زاده که پس از بازی در سریال «بازپرس» مقابل دوربین نرفته است، این روزها شرایط جسمی خوبی دارد و مشغول نگارش فیلمنامه‌ای جدید است.

حال مهدی فخیم‌زاده چطور است؟

این بازیگر و کارگردان در گفت‌وگویی وضعیت جسمی‌اش را مساعد توصیف کرد و اخبار منتشرشده درباره‌ی بستری شدن در بیمارستان را نادرست خواند.

گویا این هنرمند مدتی به دلیل بستری شدن یکی از بستگانش، به بیمارستان تردد داشته که از سوی برخی به نادرست بیماری خود او تعبیر شده است.

مهدی فخیم‌زاده این روزها در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است که به گفته خودش فعلا در مرحله آماده‌سازی است.

این کارگردان با بیان اینکه فیلمنامه جدیدش مضمونی اجتماعی دارد، در توضیح آن گفت: این کار پلیسی نیست و متفاوت با کارهای قبلی است و پلیس در آن محور نیست. باید دید بعد از اتمام متن فیلمنامه، امکان ساخت در تلویزیون وجود دارد یا شبکه نمایش خانگی. هنوز تصمیمی در این زمینه نگرفته‌ام چرا که همیشه سعی دارم سناریو را کامل کنم و بعد سراغ تهیه‌کننده،‌ ساخت و عوامل دیگر بروم.

فخیم‌زاده در پایان در پاسخ به اینکه آیا این روزها پیشنهادی برای بازیگری داشته است؟ نیز بیان کرد: بعد از «بازپرس» کار جدیدی نداشتم. پیشنهادهایی شده است اما یا سناریو را دوست نداشتم یا نقش خوب کار نشده بود متاسفانه کیفیت فیلمنامه‌ها همواره مورد سوال بوده و هست و البته ربطی به الان هم ندارد.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۷۲۳۶۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت