در روزهای آغازین سال ۱۴۰۳ انجام می شود؛

تولید اولین آلبوم بهنام بانی شروع شد

حامد برادران از آهنگسازان، خوانندگان و تنظیم کنندگان شناخته شده موسیقی پاپ ایران ضمن همکاری با چند خواننده مطرح کشورمان به زودی با هنرمندان صاحب نام اهل ترکیه و برخی از کشورهای عربی فعالیت های خود را آغاز خواهد کرد.

تولید اولین آلبوم بهنام بانی شروع شد

حامد برادران از آهنگسازان، خوانندگان و تنظیم کنندگان مطرح موسیقی پاپ کشورمان به زودی علاوه بر تولید اولین آلبوم رسمی بهنام بانی به تهیه کنندگی محمدحاتم پور، پروژه های متعددی را با همراهی تعدادی دیگر از خوانندگان شناخته شده کشورمان و چند هنرمند خارجی انجام خواهد داد.

این هنرمند جوان موسیقی پاپ که درعرصه آهنگسازی ، تنظیم، مدیریت هنری و رهبری ارکستر آثار مختلف و پرمخاطبی را پیش روی مخاطبان قرار داده، به زودی با هنرمندان شناخته شده ای از جمله حمود الخضر خواننده مطرح موسیقی عرب و مصطفی ججلی خواننده و آهنگساز اهل کشور ترکیه همکاری خود را آغاز خواهد کرد.
به گزارش مهر، وی که طی سال های اخیر علاوه برهمکاری با خوانندگان پرطرفداری چون بابک جهانبخش، فرزاد فرزین، سینا شعبانخانی، محمد علیزاده، ناصر زینعلی، احسان خواجه امیری وعلیرضا طلیسچی به عنوان مدیرهنری و رهبر ارکستر بهنام بانی نیز پروژه های مختلفی را پیش روی مخاطبان قرار داده هم اکنون در مرحله تولید اولین آلبوم رسمی این خواننده به تهیه کنندگی محمدحاتم پور قرار دارد که به زودی جزییات آن اعلام می شود.
این آهنگساز و تنظیم کننده که طی روزهای گذشته جایزه بهترین سرپرست اجرای زنده گروه موسیقی پاپ بخش موسیقی و تئاتر «تندیس حافظ» را هم دریافت کرده به تازگی مدیریت هنری فعالیت های سینا شعبانخانی دیگر خواننده شناخته شده موسیقی پاپ ایران را هم به عهده گرفته که دربرگیرنده تولید و ارائه آثار متفاوتی خواهد بود.
حامد برادران که تاکنون قطعاتی از جمله «ماه من»، «ماه عسل»، «ماه دونفر»، «دلتنگ»، «برگرد»، «عادت کردم»،«فقط باش»، «رفتی پیشم»، «عکس دوتایی»، «تو چه مغروری»، «بعد تو» را به عنوان خواننده پیش روی مخاطبان قرار داده، هم اکنون چند تک آهنگ جدید نیز آماده پخش و عرضه دارد که در فواصل زمانی مختلف به شنوندگان موسیقی پاپ ارائه می شود.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۷۴۶۵۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت