حواشی عاشقانه جدید بریتنی اسپرز بعد جدایی از سام اصغری

اسپیرز سابقه‌ای طولانی در روابط بحث برانگیز دارد، به ویژه با مردانی که متأهل یا در روابط متعهدانه بوده‌اند.

حواشی عاشقانه جدید بریتنی اسپرز بعد جدایی از سام اصغری

بریتنی اسپیرز در حال حاضر به خاطر رابطه جدیدش با پل سولیز، مردی که پیش‌تر به عنوان نظافتچی و خدمتکار بریتنی کار می‌کرد، سابقه کیفری دارد و پدر ۹ فرزند است در کانون توجهات قرار گرفته است.

40_11zon

41_11zon

 

شریک زندگی سابق سولیز، که پنج فرزند از او دارد، سولیز را به خیانت به او با اسپیرز و بی‌مسئولیتی نسبت به فرزندانش متهم کرده است.

یکی از برجسته‌ترین روابط او با کوین فدرلاین بود.
هنگامی که آنها در سال ۲۰۰۴ با هم آشنا شدند، فدرلاین یک نامزد باردار به نام شار جکسون و یک دختر دو ساله داشت. با این حال اسپیرز و فدرلاین در عرض سه ماه پس از ملاقات با یکدیگر ازدواج کردند.
 

42_11zon

اسپیرز در کتاب خاطرات خود، «زن درون من» ادعا کرد که تا مدت‌ها از ماجرای نامزدی فدرلاین و نوزاد تازه‌متولدشده‌اش بی‌اطلاع بود. با این حال، جکسون این موضوع را رد کرده و ادعا می‌کند که اسپیرز کاملاً از این موضوع آگاه بود و حتی در هنگام تولد فرزند فدرلاین بیرون از بیمارستان منتظرش بود.

43_11zon

فدرلاین بعداً در ریالیتی‌شوی «Celebrity Fit Club» از جکسون به خاطر این خیانت عذرخواهی کرد.

 

قبل از فدرلاین، اسپیرز در سال ۲۰۰۳ با کلمبوس شورت، طراح رقص خود، رابطه کوتاهی داشت. او در آن زمان ازدواج کرده بود و رابطه‌ عاشقانه‌اش با بریتنی منجر به پایان ازدواجش شد.

44_11zon

کلمبوس شورت

 

 

 

 

 

 

 

45_11zon

شورت در ابتدا ادعا کرد که او و بریتنی فقط خیلی صمیمی بودند اما بعداً به رابطه با این خواننده اعتراف کرد. او همچنین اشاره کرد که اسپیرز به‌طور بی‌وقفه‌ای به دنبالش بود و می‌خواست با او ازدواج کند اما شورت می‌خواست با دوست‌دخترش ازدواج کند.

 

یکی دیگر از روابط مهم حاشیه‌ساز بریتنی اسپیرز با عدنان غالب، عکاس پاپاراتزی، بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ بود. در آن زمان، غالب با ازلین بری در ازدواج بود.

46_11zon

عدنان غالب

رابطه آنها زمانی آغاز شد که غالب از بریتنی که آن زمان در حال جدایی از فدرلاین بود عکاسی می‌کرد. غالب ابتدا به بری گفت که فقط داشت به اسپیرز در کارش کمک می‌کرد، اما پس از انتشار عکس‌هایی از این دو در یک پارکینگ این رابطه برملا شد. این موضوع باعث شد که بری درخواست جدایی بدهد و از غالب طلاق بگیرد.

 

رابطه اسپیرز با جاستین تیمبرلیک نیز به طرزی جنجالی پایان یافت. آنها چهار سال با هم بودند و جدایی‌شان با اتهام‌زنی‌های متقابل به یکدیگر درباره خیانت همراه بود.

49_11zon

جاستین تیمبرلیک

آهنگ «Cry Me a River» تیمبرلیک در آن زمان اشاره به خیانت اسپیرز داشت، در حالی که اسپیرز در خاطرات خود مدعی شده که تیمبرلیک با چندین زن به او خیانت کرده است.

50_11zon

 

خواننده جنجالی اعتراف کرد که وِید رابسون، طراح رقصش، را به عنوان انتقام خیانت‌های جاستین در طول سالیان بوسیده، اما منابع نشان می‌دهند که رابطه گسترده‌تری بین اسپیرز و رابسون وجود داشت که تیمبرلیک را عمیقاً آزار می‌داد.

51_11zon

وید رابسون

به گفته یک منبع نزدیک، تیمبرلیک در واقع نامه جدایی طولانی‌ای را که اسپیرز برای رابسون نوشته بود پیدا کرد که تأیید می‌کرد آنها ماه‌ها رابطه‌ای پرشور داشته‌اند.

اسپیرز همچنین در کتاب خاطرات خود به این موضوع اشاره نکرد که رابسون در آن زمان یکی از دوستان و همکاران نزدیک تیمبرلیک بود.

52_11zon

سام اصغری

اخیراً هم اسپیرز در طول ازدواج خود با سام اصغری با اتهامات مربوط به خیانت روبه‌رو شد. در سال ۲۰۲۳ شایعاتی مبنی بر خیانت اسپیرز به اصغری منتشر شد که او به شدت آن را تکذیب کرد. برخی منابع مدعی شدند که خود اصغری این شایعات را به بیرون درز داده تا در روند طلاق امتیازاتی بگیرد.

53_11zon

حالا رابطه اسپیرز با پل سولیز که سابقه کیفری دارد جنجال‌های جدیدی آفریده است. نیکول مانسیلا، همسر سابق سولیز، او را متهم کرد که پدری بی‌مسئولیت و به‌دردنخور است که از ۹ فرزند خود غافل است و ادعا کرد که همسرش با اسپیرز به او خیانت کرده است.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۷۵۳۹۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت