سمپاشی موریانه درست مثل هر یک از آفات دیگر ضروری است

سمپاشی موریانه درست مثل هر یک از آفات دیگر ضروری است . شاید تصور کنید که وجود یک یا گروهی از آن ها در خانه هیچ مشکل جدی را برای شما ایجاد نمی کند، اما این باور کاملا اشتباه است .

سمپاشی موریانه درست مثل هر یک از آفات دیگر ضروری است . شاید تصور کنید که وجود یک یا گروهی از آن ها در خانه هیچ مشکل جدی را برای شما ایجاد نمی کند، اما این باور کاملا اشتباه است . هر چند که آن ها بسیار در اکو سیستم طبیعت حائز اهمیت هستند اما هرگز این نقش را در خانه انسان ها ندارند .

 

درباره موریانه ها بیشتر بدانید .

موریانه ها مهم ترین آفت و نابود کننده ساختارهای چوبی به خصوص در مناطق جنوبی ایران به شمار می آیند . مهم ترین گونه از موریانه هایی که در ایران زیست می کنند، موریانه های زیرزمینی هستند که حرکات و ساختار زندگی آن ها در زیرزمین می باشد .

موریانه ها، حشراتی اجتماعی هستند که در لانه ها به صورت کلونی یا به طور معمول در زیرزمین یافت می شوند . هر کلونی از موریانه ها، یک پادشاه و یک ملکه ( به رنگ قهوه ای ) دارند .

بابلابل

سم موریانه ترمیدور

سم ترمیدور به صورت مایع بوده و برای کنترل موثر و ریشه کن نمودن موریانه ها به کار می رود، این سم نه تنها باعث از بین رفتن قطعی موریانه ها می شود بلکه می تواند آفات دیگری از جمله مورچه، کنه، سوسک و سایر آفات مخرب چوب را نیز از بین ببرد . سم ضد موریانه ترمیدور دارای اثر طولانی مدت می باشد . سم کشنده موریانه ترمیدور را می توانید به راحتی در ترک ها و شکاف های دیوار و یا بر روی سطوح وسیع استفاده کنید .

قفغقفغف

سخن پایانی

اگر تا کنون تجربه سمپاشی حشرات را نداشته اید، پیشنهاد ما به شما این است که سمپاشی موریانه ها را به پرسنل و نیروهای شرکت سمپاشی نگارین تندیس واگذار نمایید تا علاوه بر این که این کار را به نحو احسن برایتان انجام دهند و شما را نیز از خطرات و بیماری های احتمالی ناشی از سمپاشی حفظ کنند .

جهت برقراری ارتباط با شرکت نگارین تندیس با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

09127138255

 

کد مطلب: ۳۶۱۶۵۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت