اعتراف جالب سارق خانه سلبریتی‌ها/ اجازه دزدی از مسی را ندادم!

فردی که به منازل تعداد زیادی از مشاهیر لالیگا دستبرد زده بود، دلیل اینکه چرا که هرگز از منزل مسی چیزی سرقت نکرد را توضیح داد.

اعتراف جالب سارق خانه سلبریتی‌ها/ اجازه دزدی از مسی را ندادم!

منازل فوتبالیست‌های سرشناس به خاطر احتمال وجود پول، جواهر‌ات و سایر اشیای قیمتی همیشه هدف جذابی برای سارقان بوده و هست. منازل ستاره‌های لالیگا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی سالیان گذشته تعدادی از آنها مورد دستبرد واقع شده‌اند.

یکی از این سارقان به نام آلبرتو که به منازل چهر‌های سرشناسی مانند رونالدو ، بنزما و یوهان کرایف فقید دستبرد زده و مدت‌هاست که تحت تعقیب پلیس قرار دارد، در یکی از پادکست‌های معروف اسپانیا با عنوان «خلاصه باز»، درباره سرقت‌هایی که از منازل فوتبالیست‌های معروف اسپانیا انجام داده است صحبت کرد و گفت: ما زمانی به خانه بنزما دستبرد زدیم که خودش شخصاً در خانه حضور نداشت. یک بار هم به خانه کریستیانو رونالدو در مادریا دستبرد زدیم اما چیزهای جالبی دستگیرمان نشد.

یکی از مهمترین سرقت‌هایی که آلبرتو انجام داده؛  سال 2012 از منزل کرایف بود هرچند او ادعا کرد زمانی که وارد خانه شد نمی‌دانست که آنجا منزل اسطوره فقید هلند بوده است و زمانی که قاب عکس‌های روی دیوار را متوجه این موضوع شد؛ البته این موضوع خللی در کار او وارد نکرد و او و هم‌دستانش اموالی به ارزش 20 هزار یورو را به سرقت بردند.

آلبرتو که گویا جزو سردسته‌‌های بزرگ باند‌های تبهکاری است و رگ و ریشه‌ای آلبانیایی - کوزوویی دارد، اعتراف کرد فرصت سرقت از منزل لیونل مسی را هم داشته اما این کار را انجام نداده و هرگز هم انجام نخواهد داد. او گفت: من چند بار جلوی افرادی که می‌خواستند به خانه مسی حمله کنند را گرفتم. نمی‌توانستم مانع همه آنها شوم اما جلوی آنهایی که از من برای سرقت از خانه مسی اجازه می‌خواستند را گرفته‌ام و به این موضوع هم بسیار افتخار می‌کنم.

آلبرتو نه تنها خانه خود مسی، بلکه فرصت سرقت از منزل والدین او در اسپانیا را هم داشته که از این کار هم صرفنظر کرده است. او گفت: فکر می‌کنم نزدیک به یک سال قبل بود که به من گفته شد که می‌خواهند به منزل والدین مسی دستبرد بزنند. مسی آن موقع در پاریس بود. من هم رفتم تا آن را ببینم ،چون آن منطقه را خیلی خوب می‌شناسم اما به خاطر احترامی که برای مسی قائل هستم و علاقه‌ام به او این کار را انجام ندادیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: ۳۷۱۵۱۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت