۱۳:۱۹ ۱۳۹۹-۰۱-۰۳

روایت مهران رجبی از دورانی که حزب‌اللهی و سیاسی بود

سرنا_ بازیگر سریال طنز موچین درخصوص ایفای نقش در این سریال گفت: کم پیش می‌آید که از حضور در پروژه‌ای بسیار خوشحال باشم ولی برای این کار چنین حسی به من دست داد. شاید باورتان نشود ولی دوست داریم برخی کارهایمان دیده و پخش نشود.

مهران رجبی در گفتگو با برنامه سرنا به پروژه‌های دیگرش اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر درگیر تولید سه سریال به طور همزمان هستم اما به علت حضور بازیگران قوی و طناز در سریال موچین، این سریال برایم دلچسب‌تر است.

وی درخصوص رفتار برخی از تهیه‌کننده‌ها خاطرنشان کرد: از برخی تهیه‌کننده‌ها و پروژه‌ها فرار می‌کنم حتی در زمانی که بی‌پول باشم چراکه انرژی و اتمسفر خوبی به انسان منتقل نمی‌کنند.

این هنرمند کشورمان به دوران جوانی‌اش اشاره و مطرح کرد:  در دوران جوانی، یک فرد سیاسی و حزب‌اللهی بودم؛ لذا وقتی اکنون به وضعیت کشور نگاه می‌کنم، راضی هستم چراکه به آنچه می‌خواستم و توقع داشتم، دست پیدا کرده‌ایم.

وی در پایان عنوان کرد: یک کشور دست‌به سینه و نوکرصفت بوده‌ایم اما در حال حاضر خارگلوی کشورهای ابرقدرتی شده‌ایم که در گذشته به ما ظلم می‌کردند و این نکته مثبتی است.


منبع: سرنا

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


محمود

حتماباگشتن درسطل های زباله دنبال یک لقمه غذاخارگلو شده ایم!!!!!!¡!ملتی که بابیشترین ذخایرنفتی وگازی وکشوری که استانهای محرومش چون بلوچستان کلکسیونی ازمعادن هستندونان شب ندارندخارگلو نیست وقتی درسطل زباله دنبال غذامیگردد!!! مسئولین بی سوادودروغگویش خارگلوی،ملتش هستند!!


حسین

آغای رجبی دیرزمانیست که سوراخ دعا راپیدا کردن،ایشان،شریفی نیا،چرخنده,شهاب حسینی بفرموده سمعا،طاعتا،میگن وبحمدالله مواجبشونم روبراهه


رضا

عجب !! مردم دارن خفه میشن بی شعور میگه خارگلو شدیم !!!

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار