۱۰:۲۷ ۱۳۹۹-۰۹-۱۱

شما نظر بدهید/ نظرتان درباره حرف‌های بهروز افخمی درباره محدودیت‌های کرونایی چیست؟

سرنا_پس از اظهارات بهروز افخمی کارگردان سینما در مخالفت با محدودیت‌های کرونایی، دکتر مصطفی جلالی‌فخر، از خطر این‌گونه دخالت‌های غیر تخصصی در عرصه سلامت و پزشکی گفت.

افخمی می‌گوید جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ایران، دیگر امکان‌پذیر نیست، نیمی از مردم  تا الان کرونا گرفته‌اند و نمی‌شود به بهانه جلوگیری از مرگ و میر بیشتر، کشور را تعطیل کرد. (مشروح گفت‌وگو با بهروز افخمی را بخوانید)

بخوانید: نامه تند افخمی به وزیر بهداشت

در مقابل، دکتر جلالی‌فخر، تاکید می‌کند وقتی کسی صلاحیت ندارد و وارد حوزه سلامت و پزشکی می‌شود و درباره همه‌گیری کرونا نظر می‌دهد، امر خطرناکی است. او از افخمی می‌پرسد چطور این کارگردان سینما می‌تواند به راحتی بگوید ۴۰۰ تا ۶۰۰ کشته در روز، فاجعه نیست؟ (مشروح گفتگو با دکتر جلالی فخر را بخوانید )

شما در این‌باره چه فکر می‌کنید. نظر خود را زیر همین مطلب در بخش‌ کامنت‌ها با ما درمیان بگذارید.

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


فاطمه

مگه وزارت بهداشت در حوزه ی سینما نظر میده که الان همه ی هنر پیشه ها و ... شدن کارشناس. تو این کشور ریشه ی مشکلات همیشه در همین بوده. همه تن قلت میدن در هر موردی!!!!


سها

این سلبریتی ها بیسواد متاسفانه در همه کارها که هیچ تخصصی ندارن ورود میکنند بدبختی ما از اینهاست


محمدی

وقتی مملکت بی صاحب است ودرپاشنه ای نداردهرکسی درهرکاری دخالت میکندرقاص تجویزپزشکی می کندپزشک درس دین وووث


ناشناس

آقای افخمی حرف درستی زدند .اندکی تامل خوب هست اگر اختیارعقلمان را داشته باشیم حتما حقیقت آشکارا دیده میشود .وزارت بهداشت و رسانه ها واقعا سنگ تمام گذاشتند برای القای مرگ و میر و بالا بردن آمار. واقعا دست مریزاد


جوادبرادران

اگر یک متخصص عفونی در مورد سینما نظر تخصصی بده همین به اصطلاح آقا چه میفرمایند در مورد چنین منتقدی


سروستانی

بهروز افخمی خیلی بی جا کرده فقط حق دارد در حوزه تخصصی خودش حرف بزند یا تبلیغ سس و همبرگر و مواد غذایی تبلیغ کند یک بار به حرف این آقایان در حوزه غیر تخصصی گوش کردیم هنوز داریم تاوان میدیم


حاج مهدی کیانیفر

افای افخمی در حوزه خودش هم موجه و تاپ نیست چه برسه در حوزه تخصصی پزشکی. شعر ور کمتر زندگی بهتر


احمدعلیزاده

چقدر خوب میشدنسبت به چیزی که علم آنرا نداریم حرف نزنیم ،ودرهرکاری نظر ندیم، ونبایدباورهای ذهنی خودمان که منطق محکم و مستدل هم ندارد به خوردجامعه بدیم بگذاریم برای اونای که درس خوانده تجربه دارندچاره کار کنن آن شاالله


مهدی

سلام من کاری با گفته های آقای افخمی ندارم. اما سوال اینجاست که مسئولان بهداشت خودشان میگویند دوهفته طول میکشد تا معلوم گردد که کسی کرونا گرفته یا نه، پس چطور بعد از گذشت چند روز از محدودیتها می گویند آمار ابتلا و مرگ و میر دارد پایین می آید؟ البته سوالهای زیادی همچنان بی پاسخ مانده است


فخر

حالا مسئولان وزارت بهداشت که انقدر ادعاشون میشه که صلاحیت دارن،بعد از یک سال آمار کرونا کم نشد هیچ که فاجعه آمیزهم شد، نمیگم افخمی کار درستی کرده یا نه، اما با اطمینان میگم مسئولین وزارت بهداشت فقط یه بادکنک پر از باد ِ ادعا هستند و هیچ چیزی حالیشون نیست.


محمد

هرکسی یه اسمی برا خودش پیدا کرده هرجور شده میخاد خودنمایی کنه، چه این اقا باشد چه شخصیت های دیگه، باید یاد بگیریم هر کاری سیاسی ورزشی اقتصادی هنری پزشکی و... اهل خودشو میخاد نه نخود هر آشی شدن. لطفا اجازه بدید و سکوت اختیار کنید.


داودهاشمي

آقاي فخر نه از سينما نه از رياضي چيزي نميفهمن بيشتر ميخواد خودش سر زبانها باشه.....


بهمن

بااین محدودیت ها اگه کرونا مارونکشه گرسنگی میکشه


رحمان

افخمی باید محدودیت ها اجرا بشه تا مدم بیش تر به بیماری مبتلا نشوند


محمدرضا ناطقی

آقای افخمی میخواهی معروف بشی برو خودتو بکش


مجید

حق و باطل در این ماجرا در هم آمیخته شده است

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار